Müdürlerimiz

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLERİ

1-Doç.Dr.Orhan BAŞ

 12.10.2009-13.06.2012

2-Yrd.Doç.Dr.Levent TÜMKAYA
 18.06.2012- 08.07.2014

3-Doç.Dr.Hüseyin Avni UYDU
09.07.2014-10.02.2015

4-Yrd.Doç.Dr.Ayten YILMAZ YAVUZ
 11.02.2015- 07.05.2015

5-Doç.Dr.Hüseyin Avni UYDU
08.05.2015-02.03.2017

6-Dr.Öğr.Üyesi Ayşe GÜMÜŞLER BAŞARAN
 03.03.2017-DEVAM EDİYOR………


150x150